Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst

Elk openbaar centrum voor maatschappelijk welzijn richt een bijzonder comité voor de sociale dienst (BCSD) op. Het bijzonder comité is, naast het vast bureau, het tweede uitvoerend orgaan van het OCMW. Het bijzonder comité is onder meer bevoegd voor de individuele dossiers inzake maatschappelijke dienstverlening en maatschappelijke integratie.

 

In Tielt is de samenstelling als volgt:

De Baerdemaeker Dries

Iedereen Tielt

dries.debaerdemaeker@gmail.com

Dedeurwaerder Roza

CD&V

roza.dedeurwaerder@skynet.be

Dehaemers Marie-Christine

CD&V

christine.dehaemers@telenet.be

Dujardin Annelies

CD&V

anneliesferre@skynet.be

Claus Krista

N-VA/Open Vld

krista.claus@telenet.be

Mehuys Guido

sp.a

guido.mehuys@skynet.be

Van Cauwenberghe Ivan

N-VA/Open Vld

ivan.van.cauwenberghe@telenet.be

Wambeke Dominique

CD&V

dominique.wambeke@telenet.be

 

Voorzitter       
Bovijn-Tack Roos

CD&V

roos.tack@tielt.be

Openingsuren & contact

Tel.
051 42 81 20
F
051 40 51 89
Deel deze pagina