De Stedelijke Kunstacademie zet op woensdag 30 april de deuren open voor jongeren van 12 tot 17 jaar die graag creatief aan de slag willen. Tijdens een infomoment maak je kennis met de ateliers van de derde graad en proef je van de unieke sfeer die er heerst in de kunstacademie.
Creatieve ontdekkingsreis
Om 17.30 uur start het infomoment aan de Godelieveschool (Kerkstraat 13). Bezoekers krijgen er uitleg van leerkrachten en leerlingen en kunnen een kijkje nemen in de lopende lessen van het Beeldatelier, Stripatelier en Architectuuratelier. Ook de leerkracht van het Digitaal Beeldatelier is aanwezig om toelichting te geven, hoewel er op woensdag geen les plaatsvindt in dat atelier.
Expo PERSONAGE / EGANOSREP
Om 19.00 uur opent de tentoonstelling PERSONAGE / EGANOSREP in de projectruimte (Lakenmarkt 1-3). De expo toont werk van leerlingen van de derde graad die zich lieten inspireren door het jaarthema KOPIE en een studiereis naar Antwerpen. Tijdens die reis bezochten ze het fotomuseum FOMU met werk van Cindy Sherman en het modemuseum MoMu met een expo over make-up en identiteit. Verwacht je aan een intrigerende kijk op zelfbeeld, imitatie en creativiteit.
De expo loopt van 30 april tot en met 17 mei en is gratis te bezoeken tijdens de openingsuren van het secretariaat.
Cross-Over Expo in Mulle de Terschueren
Van 25 tot en met 27 april tonen ook de studenten van het vijfde jaar Cross-Over Traject hun werk in het koetshuis van Mulle de Terschueren (Ieperstraat 46).
Robert Carrette combineert tekenkunst met schilderkunst, terwijl Rita Van Colen de dialoog aangaat tussen keramiekkunst en schilderkunst. De expo opent op vrijdag 25 april om 19.00 uur en is dat weekend doorlopend te bezoeken van 10.00 tot 18.00 uur.