Peutergewenning - vanaf 2,5 jaar

Peutergewenning is bestemd voor kleuters van 2,5 tot 3,5 jaar. De lessen zijn een ideale voorbereiding om te wennen aan water. Er worden 10 lessen gegeven in kleine groepjes.

Kostprijs: € 35.

Lessen, die omwille van ziekte niet werden bijgewoond, worden terugbetaald, mits het voorleggen van een doktersbewijs. Bij annulering na definitieve inschrijving wordt er 20 % van het lesgeld als administratiekost aangerekend, tenzij er een doktersbriefje kan voorgelegd worden.

Ouders kunnen hun kind helpen bij het aan/uitkleden maar moeten dan het zwembad verlaten. Je kan toekijken vanuit de cafetaria.

Na het invullen van het aanvraagformulier ontvang je een e-mail en een factuur ter bevestiging. De betaling moet gebeuren via de factuur met de correcte mededeling zoals vermeld op de factuur.

Downloads

Naar top