Sportverenigingen

Atletiek

 

 

 

AV Molenland

Rita Debusschere

0496 41 82 37

 

www.jcavmotielt

rita.debusschere@skynet.be

 

 

Autosport

 

 

 

 

 

 

 

Tieltse Automobielclub vzw

Boudewijn Baertsoen

0498 86 89 06

 

 

boudewijn.baertsoen@telenet.be

 

 

Badminton

 

 

 

Aarseelse  Badmintonclub

Destoop Joos

0478 29 47 44

 

 

joos.destoop@telenet.be

 

 

Badmintonclub Tielt

Koen Van Hastel

0479 91 54 60

 

www.bctielt.be

koen.vanhastel@gmail.com

 

 

Basket

 

 

 

Basketbalclub Tielt

Véronique Vanlauwe

051 40 89 58

 

www.baskettielt.be

info@baskettielt.be

 

 

Biljart

 

 

 

Biljartclub kijkers zijn zwijgers

Franky De Coninck

0477 89 47 79

 

 

franky.de.coninck@hotmail.com

 

 

 

Biljartclub De Halletoren

Marc Dupont

051 40 31 40

 

 

marcpiekenot@skynet.be

 

 

 

WGF Don Quichotte

Geert Acx

051 40 49 79

 

Vijverhof

Quintyn walter

walter.quintyn@pandora.be

0477/760011

 

De Dolfijne Poolers

Hans Monserez

0477 48 31 21

 

 

 

 

 

 

Bowlen

 

 

 

S Plus

Willy Verhelst

051 40 34 66

 

 

verhelst.willy@hotmail.com

 

 

Dansen

 

 

 

Euterpe

Nancy Loosveldt

0473 76 49 85

 

 

 

 

 

Darts

 

 

 

Dartsclub Aarlsele

Geert Verhooghe

0476 59 46 79

 

 

 

 

 

 

Diepzeeduiken

 

 

 

Duikschool Galathea

Cathy Willem

0478 31 80 76

 

www.galathea.be

cathy.willem@magelaan.be

 

 

Tieltse  Duikschool Fun Divers

Gino Depypere

0475 47 01 17

 

 

gino@franly.be

 

 

VZW duikschool Blue Lagoon

Frieda Vanooteghem

051 61 18 08

 

www.bluelagoontielt.be

lanckriet@telenet.be

 

 

Duivensport

 

 

 

Duivenmaatschappij Excelsior

Gillain Pinket

051 40 43 82

 

 

 

 

 

Gans Alleen Aarsele

Frans Lambert

051 63 42 02

 

 

 

 

 

Fietsen

 

 

 

WTC Tielt sportief

Piet Dejonghe

0473 42 26 96

 

 

 

pietdj@hotmail.com

 

 

 

Bicro Tielt

Freddy Vandendriessche

 

 

 

info.fietsclub.bicro@telenet.be

 

 

 

Kanegemse Trappers

Felix D’Hoore

0486 44 71 34

 

 

fdsolutions@live.be

 

 

 

WTC De Kampioenen

Peter Remmerie

051 40 44 17

 

 

peter.remmerie@pandora.be

 

 

Kanegemse Fietsclub

Marc Arickx

051 68 89 12

 

 

marc.arickx@outlook.com

 

 

Fitness

 

 

 

VZW Tielts conditiecentrum

Isabelle Declerck

0494 81 10 27

 

www.conditiecentrumtielt.be

babelle-ke@hotmail.com

 

 

Floorball

 

 

 

Fireballs Tielt

Simon Sleeuwaert

0472 66 10 51

 

 

www.fireballstielt.weebly.com

simon.sleeuwaert@hotmail.com

 

 

 

Hengelen

 

 

 

Molenlandvissers

Vic Verbrugge

0478 66 42 85

 

 

 

vic.verbrugge@telenet.be

 

 

 

Honden dressuur

 

 

 

Tieltse Hondenafrichtingsclub

Inès Wallaert

051 46 65 91

 

Joggen

 

 

 

Joggingclub AV Molenland

Rita Debusschere

0496 41 82 37

 

 

rita.debusschere@skynet.be

 

 

 

Judo

 

 

 

Judoclub Tielt

Thijs Vandevondele

0472 67 50 85

 

 

thijsvandevondele@hotmail.com

 

 

 

Kaarten

 

 

 

Aarsele Bridge club

Walter Vankeirsbulck

051 63 30 91

 

 

 

 

 

Bataviakaarters

Eric Buyck

051 40 48 33

 

 

 

 

 

De Kistevrienden

Claude Heggerick

0476 31 54 02

 

 

De Pluimevrienden

Patrick Desmedt

0486 11 01 25

 

 

 

patrick.demedts@hotmail.be

 

 

 

De Vrije kaarters

Antoon Allaert

051 40 79 66

 

 

 

 

 

De Poelbergvrienden

Agnes Lauwers

051 40 33 29

 

 

 

 

 

Eurokaarting

Willy De Backer

051 40 17 38

 

 

annievanparys@hotmail.com

 

 

 

Kaartersclub De Link

Lily Lassuy

051 40 58 72

 

 

 

 

 

Kaartersclub onder ons

Palmer Vandeginste

051 40 18 15

 

 

Kaartersclub van het geloof

Paula Verstraete

051 40 03 02

 

Karabijnschieten

 

 

 

De Paradijsschutters

Jozef Devolder

 

 

 

joseph.devolder@telenet.be

 

0475 45 33 49

 

Karate

 

 

 

Seikan

Van Poucke Jeroen

0478 19 57 09

 

 

 

jeroen.vanpoucke@skynet.be

 

 

 

Minivoetbal

 

 

 

KWB minivoetbal Tielt centrum

Kris Latruwe

051 40 41 33

 

 

kris.latruwe@ugent.be

 

 

 

MVC verzekeringen Lanckriet

Chris Braekevelt

 

 

 

 

 

 

Zolderleague

Bart Standaert

0476 74 00 11

 

 

 

b_standaert@hotmail.com

 

 

 

Motorclub

 

 

 

Motorclub the Dopolo’s

Nathalie Chanterie

0497 21 56 82

 

 

 

nathalie.chanterie@telenet.be

 

 

 

MC Tegentjok

Tony Vanoverbeke

0475 24 21 69

 

 

 

info@vano-eemt.be

 

 

 

Motorclub Europaster

Gabriël  Lassuyt

051 40 05 41

 

 

 

 

 

Mountainbike

 

 

 

26 inch Collective

David Edebouw

0486 48 82 75

 

 

david.edebouw@gmail.com

 

 

 

Omnisport

 

 

 

Okra Tielt

Hendrik Raes

051 40 35 96

 

 

hendrik.raes@telenet.be

 

 

 

Okra Kanegem

Christine Holsbeke

051 68 70 33

 

 

cholsbeke@gemail.com

 

 

 

Okra Aarsele

Jules De Poortere

051 72 42 10

 

 

 

 

 

Okra Schuiferskapelle

Vera Braeckevelt

051 65 51 78

 

 

 

 

 

Paardesport

 

 

 

De Poelbergruiters

Patrick De Witte

051 40 09 21

 

 

patrick.dewitte@hotmail.com

 

 

 

Aarseelse Paarden Vrienden

Rik Lanckriet

051 63 58 56

 

 

 

 

 

Schaken

 

 

 

De Pionniers Tielt

Dirk Devlieger

051 40 88 61

 

 

dirkenmieke@yahoo.com

 

 

 

Scrabble

 

 

 

TSC Scabble Blanco

Chantal Naessens

051 40 11 43

 

 

jdcn@telenet.be

 

 

 

Snookeren

 

 

 

Eurosnookerclub vzw

Kurt Vandooren

0496 78 72 18

 

 

 

 

 

Sport voor gehandicapten

 

 

 

Recreas

Andre Baekelandt

051 40 13 76

 

 

andre.baekelandt@skynet.be

 

 

 

Tafeltennis

 

 

 

TTC Tielt

Dieter De Witte

0477 22 09 78

 

www.ttctielt.be

drdwitte@gmail.com

 

 

 

 

Teerlingbak

 

 

 

De cartouchkes

Clarine Coene

051 40 51 53

 

 

clarine.coene@gmail.com

 

 

 

Tennis

 

 

 

TC Watewy VZW

Georges Piers

051 40 27 08

 

 

georges.piers@versateladsl.be

 

 

 

TC De Waaiberg

Regine Demeurisse

051 63 39 53

 

 

regine@siemoens.be

 

 

 

De Raket

Veerle Borms

0495 50 12 43

 

Triatlon

 

 

 

Inofec triatlon team Tielt

Marieke De Craemer

marieke_de_craemer@hotmail.com

Kathleen Van Craenenbroeck

kathleen.vancraenenbroeck@ugent.be

 

0472 455 888

 

0473 672 333

 

 

Turnen

 

 

 

Turnkring Atlas vzw

Ludo Gelaude

0478 29 97 67

 

www.turnkringatlas.be

ludo.gelaude@skynet.be

 

 

 

Veldlopen

 

 

 

Veldloopcomité

Andre Willemijns

051 40 08 53

 

 

 

 

 

Vinken

 

 

 

De Jonge Zangers

Luc Devrieze

0495 25 26 84

 

 

 

luc.devriese.48@telenet.be

 

 

 

KM De roodborsten

Christiane Arickx

051 40 36 05

 

 

ram140447@hotmail.com

 

 

 

KM Verheugd in de zang

Eric Strobbe

051 63 50 84

 

 

strobbeeric@yahoo.com

 

 

 

De Snelle Schuifelaars

Marie Anne Lootens

051 46 72 13

 

 

johny.duyck@telenet.be

 

 

 

Voetbal

 

 

 

VV Tielt

Mario Tytgat

0496 73 60 54

 

 

www.vvtielt.be

mario.tytgat@telenet.be

 

 

 

Vv Tielt jeugd

Gerda Van Severen

051 654 63 00

 

 

 

 

 

Dosko Kanegem

Peter Debel

051 68 69 74

 

 

pedebel@hotmail.com

 

 

 

KFC Aarsele

De Poortere Kurt

0496 53 32 00

 

 

www.kfcaarsele.be

secretariaat@kfcaarsele.be

 

 

 

Vriendenkring Scheidsrechters

Nico Roose

051 74 67 44

 

 

secretaris@scheidsrechterstielt.be

 

 

 

Torensjotters

Freddy Declerck

051 40 00 69

 

 

freddy_declerck@telenet.be

 

 

 

Batavia Voetbal

Maxim Bogaert

 

 

 

 

 

 

Watewy  Boys

Naert Luc

051 40 20 00

 

 

lucnaert@skynet.be

 

 

 

Voetbalploeg ’t Dolfijntje

Renzo Plets

0476 41 76 43

 

 

plets.renzo@hotmail.com

 

 

 

Belle Vue United

Ignace Spiessens

051 40 43 21

 

 

ignace.spiessens@telenet.be

 

 

 

Vogeltentoonstelling

 

 

 

De Koperwiek

Johny VanSeveren

 

 

 

dekoperwiek@hotmail.com

 

 

 

Volleybal

 

 

 

Tievolley Tielt

Eddy Degrande

051 46 47 31

 

www.tievolley.be

eddy.de.grande@telenet.be

 

 

Tievolley jeugd

Bart Duthoit

051 68 95 29

 

 

bartduthoit@hotmail.com

 

 

 

De Krabbers

Gonde Dooms

051 40 81 40

 

 

'gonde.dooms@skynet.be'

 

 

 

Aarseelse Volleybalvrienden

Sabine Declercq

051 63 60 39

 

 

sabine.declercq@skynet.be

 

 

 

Volley gezinsbond Aarsele

Chris Van Hove

051 63 45 65

 

 

christine_van_hove@hotmail.com

 

 

 

KWB Volleybal Aarsele

Vandekerckhove Danny

0473 79 20 74

 

 

 

danny.vandekerckhove-segaert@telenet.be

 

 

 

Wandelen

 

 

 

Wandelclub Beukenhove

Jacky Vangampelaere

051 40 59 33

 

 

v.jacky@gmail.com

 

 

 

De Watewystappers

Georges Ditilieu

0477 36 85 16

 

 

www.watewystappers.be

secretaris@watewystappers.be

 

 

 

Waterpolo

 

 

 

TZK Waterpolo

Piet Decraemer

051 63 63 99

 

www.tzkwaterpolo.be

decraemp@hotmail.com

 

 

 

Wielerorganisaties

 

 

 

1 mei comité

Pieter Mulders

0473 67 52 20

 

 

vanmulders.deblauwe@telenet.be'

 

 

 

Het Vliegend Wiel

Willy Den Baes

051 40 46 50

 

 

willy.den.baes@telenet.be

 

 

 

VZW Hoger op Vrienden

Walter Vergote

051 40 32 94

 

 

walter.vergote@skynet.be

 

 

 

De kapelse Wielerclub

Walter Vergote

051 40 32 94

 

 

walter.vergote@skynet.be

 

 

 

Wielersportvrienden Aarsele

Johan De Craene

051 63 58 79

 

 

johan.decraene.aarsele@gmail.com

 

 

 

Komiteit Omloop Hoogserlei

Willy Den Baes

051 40 46 50

 

 

willy.den.baes@telenet.be

 

 

 

Wielervrienden Kanegem

Gabriël Van Doorne

051 68 93 30

 

 

 

 

 

Koninklijke Tieltse Sportclub

Frans Demaeght

051 40 34 70

 

 

frans.demaeght@telenet.be

 

 

 

Over de Statie

Gilbert Braeckevelt

0476 95 41 33

 

 

 

 

 

Zwemmen

 

 

 

Zwemclub Tieltse Zeeduivels

Geert Decabooter

051 40 70 23

 

www.zwemclubtieltsezeeduivels.be

 

 

 

 

Openingsuren & contact

Sport

adres
Sportlaan 38700Tielt
Tel.
051 42 82 80
Deel deze pagina