Amateurkunstverenigingen

Creativiteit en Kunst

2KA Kunstkring Aarsele

Johan Van de Walle
0473 45 42 37
vandewalle_johan@skynet.be 

Fotoclub Gamma Tielt

Johny Callens
0487 48 43 03
johny.callens@telenet.be 
http://fotokringgammatielt.simplesite.com


Fotoclub Knipoog Tielt

Erik Vanneste
051 40 43 25
erik.vanneste1@telenet.be 


Open Atelier

Koen Vankeirsbilck
0474 23 57 63
koenraadvankeirsbilck@hotmail.com 
www.openateliertielt.blogspot.com 


Dans

Ballet Attitude

Mia Callewaert
0477 37 68 73

Annelies Eggern
0479 78 17 17
balletattitude@hotmail.com
www.balletattitude.be 


Balletschool Lunatica

Stephanie Demey
0473 28 29 69
info@lunatica.be
www.lunatica.be 


Koren

Cantiga

Veerle Dooms
051 40 50 96
veerle.dooms@skynet.be 


Kamerkoor Ultreya

Hilde Decoene
051 40 13 90
0494 15 91 38
info@ultreya.be
www.ultreya.be 


Kerkkoor Sint-Martinus

Chris De Ketelaere
051 63 60 50
0477 18 36 36
chris.deketelaere@myonline.be 


Koninklijk Koor en Orkest Zanglust

Bart Vanhoutte
051 65 72 13
0495 38 82 42
info@zanglust.be of secretaris@zanglust.be 
www.zanglust.be 


Koninklijk Onze-Lieve-Vrouwekoor

Marc Tassaers
051 40 43 03
marc.tassaert@telenet.be
http://users.telenet.be/olvkoortielt 


Perazaar

Martine Devliegere
0496 66 48 60
mdevliegere@hotmail.com 


Sint-Jozefswerkmankoor Amuzang

Robert Carrette
0471 31 10 25
robcarrette@hotmail.com 


Muziek: Harmonieën en Fanfares

Accomusicband

Joris Uyttenhove
051 40 19 56
j.uyttenhove@kawanda.be
www.accomusicband.be 


JET Symphonic Band

Peter Maton
0490 41 11 65
info@jetsymphonicband.be
www.jetsymphonicband.be 


Koninklijke Harmonie Vermaak na Arbeid

Michiel De Jaeger
0472 62 91 66
michieldejaeger@gmail.com
www.vermaak-na-arbeid.be 


Koninklijk Koor en Orkest Zanglust

Bart Vanhoutte
051 65 72 13
0495 38 82 42
info@zanglust.be of secretaris@zanglust.be
www.zanglust.be 


Koninklijke Muziekvereniging Sint-Cecilia Aarsele

Joachim Braeckevelt
0473 44 37 15
info@cecilia-aarsele.be of joachim.braeckevelt@gmail.com
www.cecilia-aarsele.be 


Pro Musica vzw

Werner Mareels
0496 86 09 49
info@promusicatielt.be of werner.mareels@promusicatielt.be
www.promusicatielt.be 


Tieltse Blaaskapelle

Luc Vermeersch
0475 30 99 65
voorzitter@blaaskapelle.be
www.blaaskapelle.be 


Muziek: Kleine bezetting

Pale vzw

Jeroen Van Overbeke
0486 23 15 06
jeroen.vanoverbeke@gmail.com 


The Dirty Scums vzw

Bart D'ooghe
thedirtyscums@yahoo.com 
www.thedirtyscums.com 


Toneel

't Aerseels Volkstoneel

Johan De Craemer
051 40 62 88
aerseelsvolkstoneel@gmail.com 


De Toneelvrienden Aarsele

Chris De Ketelaere
051 63 60 50
0477 18 36 36
toneelvrienden.aarsele@myonline.be
www.toneelvriendenaarsele.be 


Musical en Theater Mathea

Peter Maton
0490 41 11 65
info@mathea.be
www.mathea.be 


Theater Dakwerken

Lieven Mathys
info@theaterdakwerken.be
www.theaterdakwerken.be 


Tielts Volkstoneel

Wim Vandendaele
051 40 61 96
0479 97 55 80
wim.vandendaele@skynet.be
www.tieltsvolkstoneel.be 


Toneel Planchee

Iris De Boever
0496 81 70 99
irisdeboever@hotmail.com 

 

Theatercollectief Salon Talons

        Lore Bouckaert

        0477 63 16 13

        salontalons@gmail.com 

        https://www.facebook.com/Salon-Talons

 

 

Openingsuren & contact

Medewerker Vrije Tijd

adres
Markt 138700Tielt
Tel.
051 42 82 56
Deel deze pagina