Amateurkunstverenigingen

Creativiteit en Kunst

Kunst in het Sint-Andriesziekenhuis

        erikchevrolet@hotmail.be

Fotoclub Gamma Tielt

info@fotokringgammatielt.be

www.fotokringgammatielt.be


Fotoclub Knipoog Tielt

Erik Vanneste
erik.vanneste1@telenet.be 


Open Atelier


koenraadvankeirsbilck@hotmail.com 
http://openateliertielt.blogspot.be

    Keramos

        mjdemeyere@skynet.be

    Curieus

       hendrik.van.walleghem@skynet.be


Dans

Ballet Attitude

Mia Callewaert


balletattitude@hotmail.com
www.balletattitude.be 


Balletschool Lunatica

Stephanie Demey
info@lunatica.be
www.lunatica.be 


Koren

Cantiga

Veerle Dooms
veerle.dooms@skynet.be 

www.cantiga.be

 


Kamerkoor Ultreya


info@ultreya.be
www.ultreya.be 


Kerkkoor Sint-Martinus

Chris De Ketelaere
chris.deketelaere@telenet.be

 


Koninklijk Koor en Orkest Zanglust

Renaat De Craemer

Driesstraat 54

8700 Tielt

051-40.49.38
info@zanglust.be of secretaris@zanglust.be 
www.zanglust.be 


Koninklijk Onze-Lieve-Vrouwekoor

Marc Tassaerst

marc.tassaert@gmail.com
http://users.telenet.be/olvkoortielt 


Perazaar

Martine Devliegere
mdevliegere@hotmail.com 


Sint-Jozefswerkmankoor Amuzang

Robert Carrette
carretterobert@gmail.com

www.kerkintielt.be

 

    Sint-Bavo Kerkkoor Kanegem

        Marie-Anne Vermeersch

        marieannevermeersch@hotmail.com

    Musicalgezelschap Mathea

        info@mathea.be

        www.mathea.be

Musicalkids

       Lobke Flamand

       lobke@familielanduyt.be


Muziek: Harmonieën en Fanfares

Accomusicband

Anja Vermeersch

anja.vermeersch@gmail.com
www.accomusicband.be 

De Goede Vrienden


Geert Spriet

info@spriet-vandaele.be

 

JET Symphonic Band

Mathieu Vande Voorde


info@jettielt.be
www.jetsymphonicband.be 


Koninklijke Harmonie Vermaak na Arbeid

Michiel De Jaeger
secretariaat@vermaak-na-arbeid.be
www.vermaak-na-arbeid.be 


Koninklijk Koor en Orkest Zanglust

Philippe Vindevogel

voorzitter@zanglust.be
www.zanglust.be 


Koninklijke Muziekvereniging Sint-Cecilia Aarsele

Jurgen Blondeel

secretariaat@cecilia-aarsele.be

www.cecilia-aarsele.be 


Pro Musica vzw

Werner Mareels
werner.mareels@promusicatielt.be
www.promusicatielt.be 


Tieltse Blaaskapelle

Kris Six

sixkris@gmail.com

www.blaaskapelle.be

 


Muziek: Kleine bezetting

Pale vzw

Jeroen Van Overbeke
jeroen.vanoverbeke@gmail.com 

www.vi.be/daddywaswrong


The Dirty Scums vzw

Bart D'ooghe
thedirtyscums@yahoo.com 
www.thedirtyscums.com 

Kamelot Super de Lukse

        Rik Teerlinck

        rik.teerlinck.tielt@telenet.be

    Maiskie Molie

        Dennis Desmet

         dennis.desmet@molenland.be

         www.facebook.com/MaiskieMolie

    Basics

        Jimmy Vandewalle

        info@jimmyvandewalle.be

       www.facebook.com/royaltybusters


Toneel

't Aerseels Volkstoneel

Danny Vandekerckhove
danny.vandekerckhove-segaert@telenet.be

 


De Toneelvrienden Aarsele

Chris De Ketelaere
chris.deketelaere@telenet.be

www.toneelvriendenaarsele.be 

Theater Dakwerken

Stefaan De Cloet
info@theaterdakwerken.be
www.theaterdakwerken.be 


Tielts Volkstoneel

Wim Vandendaele

wim.vandendaele@skynet.be
www.tieltsvolkstoneel.be 


Toneel Planchée

Tom Steyaert

tsteyaert@hotmail.com

 

 

Theatercollectief Salon Talons

        Lore Bouckaert

        lore.bouckaert@telenet.be

        https://www.facebook.com/Salon-Talons

Apero con Fuoco

bartsnauwaert@skynet.be

Orgelkring Chamade

voorzitter@orgelkringchamade.be

www.orgelkringchamade.be

Openingsuren & contact

Coördinator Vrije Tijd

adres
Markt 138700Tielt
Tel.
051 42 82 56
Deel deze pagina