Vormingsbewegingen

August Vermeylenfonds

Luc Verbrugge
051 40 35 25
luc.verbrugge@telenet.be 


Curieus afdeling Tielt

Birger De Coninck
0473 84 16 83
birger.deconinck@telenet.be
www.curieus.be 


Davidsfonds Aarsele

Walter Van Keirsbulck
051 63 30 91
walter.van.keirsbulck@telenet.be 


Davidsfonds Tielt

Karel Strijckmans
051 40 40 67
tielt@davidsfonds.net
http://tielt.davidsfonds.net 


Femma Aarsele

Els Degraer
051 63 47 15
elsdegraer@hotmail.com 


Femma Fatale Tielt

Sarah Labeeuw
0494 32 43 65
femmafataletielt@live.be 


Femma Sint-Paulus Tielt

Marie-Jeanne Vermeersch
051 40 25 47
mariejeanne.vermeersch@telenet.be 


Femma Tielt Centrum

Gerda Van Daele
051 40 51 96
gerda.vandaele@gmail.com 

 

Gezinsbond Kanegem

Luc Vandenbroecke
051 68 74 84
gezinsbondkanegem@telenet.be
www.gezinsbond.be/kanegem 


Gezinsbond Tielt

Ronald Kesteloot
051 40 49 15
voorzitter@gezinsbond-tielt.be
www.gezinsbond-tielt.be 


Humanistisch-Vrijzinnige Vereniging

Marc Dupont
051 40 31 40 of 0476 55 02 34
marcpiekenot@skynet.be 

Katrijn De Grauwe
051 68 65 53 of 0485 45 72 25
katrijndegrauwe@msn.com 


Katholieke Vereniging voor Gehandicapten Tielt

Eddy Bruneel
051 40 42 88
desloover.margriet@gmail.com 


KVLV Aarsele

Anne-Marie Van Tieghem
051 63 39 29
annemarie.vantieghem@telenet.be
www.kvlvaarsele.be


KVLV Kanegem

Marie-Anne Vermeersch

051 68 82 51

marieannevermeersch@hotmail.com

 

KVLV Schuiferskapelle

Sonja Taelman

sonja.taelman@skynet.be

 


KVLV Tielt

Martine Christiaens
0478 29 97 67
ludo.gelaude@skynet.be 


KWB Tielt Centrum

Filip De Baere
051 40 89 00
filip.debaere@favv.be 

Kris Latruwe
0474 65 69 89
kris.latruwe@gmail.com 


Markant Aarsele

Kathy Clepkens-De Koker
051 63 36 68
kathy.clepkens@scarlet.be 


Markant Tielt

Christine Manhaeve
051 40 13 06
www.markantvzw.be/tielt 


S-Plus Tielt

Luc Verbrugge
051 40 35 25
luc.verbrugge@telenet.be 


Tuinhier Tielt

Jozef Vanhoudt
051 40 26 36
http://tuinhiertielt.be 

Openingsuren & contact

Medewerker Vrije Tijd

adres
Markt 138700Tielt
Tel.
051 42 82 56
Deel deze pagina